niedziela, 4 listopada 2012

dla mojego synka :)


Postanowiłam założyć Antosiowi pamiątkowego bloga.. W formie digi scrapów będę rysowała historię ważnych i zwykłych dni z życia mojego synka.
Dopiero zaczynam przygodę z tego typu tworami dlatego daleko im do ideału ale łącząc przyjemne z pożytecznym mam nadzieję dojść do jako takiej wprawy ;)

Zapraszam do Antusiowego pamiętnikaPrzypominam również o trwającym CANDY. Na które serdecznie zapraszam! :)Korzystając z okazji chciałabym również pochwalić się, że zostałam wybrana do DT w scrap-ścinkach i od tej pory będę przygotowywała inspiracyjne prace na wyzwania :)

To moja pierwsza praca wykonana na wyzwanie koronka, guzik, stempel i.... ścinki!

więcej zdjęć na blogu: http://scrap-scinki.blogspot.com/

Zapraszam do udziały w tym wyzwaniu. Do wygrania są wspaniałe nagrody ufundowane przez sponsora.

Tym razem jest to bon o wartości 30zł na zakupy z działu "papiery" dostępne w TYM "oddziale" sklepu Middia.net!Dziękuję Kochane za ciepłe słowa pod ostatnimi postami i całą sympatię, którą mi okazujecie :)
Cieszę się również z obecności nowych osóbek, które pojawiły się na moim blogu. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i będziecie czasami do mnie zaglądać :) Rozgośćcie się!:)

Kasia

6 komentarzy:

 1. Witaj Kasiu w zespole raz jeszcze :)
  Na candy muszę się zapisać a teraz pędzę na Antosiowego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i cieszę się ,że jesteś projektantką:):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdjecie cudne ... gratuluje panno projektantko :D ... super praca pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 4. Antusiowy Pamiętnik jest genialny, nie potrafię sobie wyobrazić jakież to cuda będziesz tworzyć jak nabierzesz tej wprawy co to jej teraz podobno nie masz!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Dziewczyny! :) Ja również się ciszę, że zostałam wybrana do TD. Mam tylko nadzieję, że czasu mi starczy na wszytko co mam teraz do zrobienia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech, na pewno starczy! Trzymam kciuki, musi być dobrze, a prace perfekcyjne!

  OdpowiedzUsuń